Solo (1.0.0) - en to ro translation catalogue (67 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Version
ro: Versiune

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Web Server
ro: Server Web

en: Database
ro: Bază de date

en: Header
ro: Cap

en: Up
ro: Sus

en: System
ro: Sistem

en: By
ro: De

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Post comment
ro: Scriere comentariu

en: New
ro: Nou

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Memory limit
ro: Limită memorie

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Reply to comment
ro: Replică la acest comentariu

en: Pagination
ro: Paginație

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Subscribe to @title
ro: Abonează-te la @title

en: Text Formats
ro: Formate pentru text

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Last Cron Run
ro: Ultima rulare Cron

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Drupal Version
ro: Versiune Drupal

en: Loading…
ro: Se încarcă...

en: The URL %url is not valid.
ro: URL-ul %url nu este valid.

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Book outline for @book.title
ro: Structură carte pentru @book.title

en: Book traversal links for
ro: Legături de parcurgere a cărții pentru

en: Site header
ro: Antet sit

en: First page
ro: Prima pagină

en: Page @items.current
ro: Pagina @items.current

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator

en: General System Information
ro: Informații generale despre sistem

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
