Solo Utilities (1.0.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Conditions
ar: الشروط

en: Condition
ar: شرط

en: Negate
ar: نفي
