Solo Utilities (1.0.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Theme
cy: Thema
