Solo Utilities (1.0.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Label
da: Etiket

en: Theme
da: Tema

en: Conditions
da: Vilkår

en: Condition
da: Betingelse

en: Negate
da: Modvirk

en: Library
da: Bibliotek
