Solo Utilities (1.0.3) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Label
de: Beschriftung

en: Conditions
de: Bedingungen

en: Condition
de: Bedingung

en: Negate
de: Negieren

en: Library
de: Bibliothek

en: Color Schemes
de: Farbschemata

en: Condition settings
de: Bedingungseinstellungen

en: Conjunction
de: Konjunktion

en: Setting Value
de: Einstellungswert

en: Select a category
de: Wählen Sie eine Kategorie
