Solo Utilities (1.0.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Theme
el: Θέμα

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Negate
el: Αναίρεση
