Solo Utilities (1.0.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang
