Solo Utilities (1.0.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Theme
gl: Tema

en: Conditions
gl: Condicións

en: Condition
gl: Condición
