Solo Utilities (1.0.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Label
hi: लेबल

en: Theme
hi: थीम

en: ID
hi: आईडी

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Condition
hi: अवस्था

en: Negate
hi: नकारना

en: Library
hi: लाइब्रेरी
