Solo Utilities (1.0.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Theme
hr: Tema
