Solo Utilities (1.0.3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Condition
hu: Feltétel

en: Negate
hu: Negálás

en: Library
hu: Könyvtár
