Solo Utilities (1.0.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Node ID
jv: ID Node

en: Label
jv: Judul

en: Theme
jv: Tema
