Solo Utilities (1.0.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы
