Solo Utilities (1.0.3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: 100%
kn: ೧೦೦%
