Solo Utilities (1.0.3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Theme
lt: Tema

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Negate
lt: Paneigti

en: Library
lt: Biblioteka
