Solo Utilities (1.0.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း
