Solo Utilities (1.0.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Condition
sk: Podmienka

en: Negate
sk: Negácia

en: Library
sk: Knižnica
