Solo Utilities (1.0.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Theme
sl: Tema
