Solo Utilities (1.0.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Condition
th: เงื่อนไข
