Solo Utilities (1.0.3) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Condition
ur: شرط

en: Negate
ur: نفی
