Solo Utilities (1.0.4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Library
af: Biblioteek
