Solo Utilities (1.0.4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Theme
bs: Tema

en: Conditions
bs: Uslovi
