Solo Utilities (1.0.4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Theme
ca: Tema

en: Conditions
ca: Condicions

en: Condition
ca: Condició

en: Negate
ca: Nega

en: Library
ca: Biblioteca
