Solo Utilities (1.0.4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Theme
et: Teema

en: Conditions
et: Tingimused

en: Condition
et: Tingimus

en: Negate
et: Eita
