Solo Utilities (1.0.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Condition
eu: Baldintza
