Solo Utilities (1.0.4) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Label
fr: Libellé

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Negate
fr: Inverse

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Condition settings
fr: Paramètres conditionnels

en: Conjunction
fr: Conjonction

en: Setting Value
fr: Valeur du paramètre
