Solo Utilities (1.0.4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Condition
gu: શરત
