Solo Utilities (1.0.4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Negate
hy: Ժխտել
