Solo Utilities (1.0.4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Node ID
ja: ノードID

en: Label
ja: ラベル

en: Theme
ja: テーマ

en: Conditions
ja: 条件

en: Condition
ja: コンディション

en: Negate
ja: 否定

en: Library
ja: ライブラリー
