Solo Utilities (1.0.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Condition
ka: პირობა
