Solo Utilities (1.0.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក
