Solo Utilities (1.0.4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Theme
lv: Tēma

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Library
lv: Bibliotēka
