Solo Utilities (1.0.4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Condition
ml: അവസ്ഥ
