Solo Utilities (1.0.4) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Theme
nl: Thema

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Custom Width
nl: Aangepaste breedte

en: Conjunction
nl: samenvoeging
