Solo Utilities (1.0.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Theme
pl: Skórka

en: Conditions
pl: Warunki

en: Condition
pl: Warunek

en: Negate
pl: Negacja

en: Library
pl: Biblioteka
