Solo Utilities (1.0.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Theme
pt: Tema

en: Conditions
pt: Condições

en: Condition
pt: Condição

en: Negate
pt: Negar

en: Library
pt: Biblioteca

en: Color Schemes
pt: Esquema de cores
