Solo Utilities (1.0.4) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Label
pt: Etiqueta

en: Theme
pt: Tema

en: Conditions
pt: Condições

en: Condition
pt: Condição

en: Negate
pt: Negar

en: Library
pt: Biblioteca
