Solo Utilities (1.0.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Theme
ro: Temă

en: Conditions
ro: Condiții

en: Condition
ro: Condiție

en: Negate
ro: Neagă
