Solo Utilities (1.0.4) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Node ID
ru: ID материала

en: Label
ru: Метка

en: Theme
ru: Тема

en: Conditions
ru: Условия

en: Condition
ru: Условие

en: Negate
ru: Обратить

en: Library
ru: Библиотека
