Solo Utilities (1.0.4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Label
sv: Etikett

en: Theme
sv: Tema

en: Conditions
sv: Villkor

en: Condition
sv: Villkor

en: Negate
sv: Negera

en: Library
sv: Bibliotek
