Solo Utilities (1.0.4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Label
tr: Etiket

en: Theme
tr: Tema

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Condition
tr: Koşul

en: Negate
tr: Reddet

en: Library
tr: Kütüphane
