Solo Utilities (1.0.4) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Condition
cs: Podmínka

en: Negate
cs: Negovat

en: Library
cs: Knihovna
