Solo Utilities (1.0.5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Conditions
he: תנאים

en: Condition
he: מצב

en: Negate
he: שלילי

en: Library
he: ספריה
