Solo Utilities (1.0.4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан
