Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Host
bn: হোস্ট

en: Port
bn: পোর্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
