Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Settings
da: Indstillinger

en: Path
da: Sti

en: Host
da: Værtsnavn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Protocol
da: Protokol

en: Query
da: Forespørgsel

en: About
da: Om
