Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Path
ne: मार्ग

en: Host
ne: होस्ट

en: Custom
ne: मनचाहिदो
