Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: Host
oc: Òste

en: Custom
oc: Personalizat

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Port
oc: Pòrt

en: Query
oc: Requèsta

en: About
oc: A prepaus
