Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Host
th: โฮสต์

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: Port
th: พอร์ต

en: Query
th: สอบถาม

en: About
th: เกี่ยวกับ
