Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Query
az: Sorğu

en: About
az: Haqqında
